2015 Ankara Yüzme 1.,2. ve 3. Küme Yarışları

MÜSABAKA TARİHİ : 23-24-25 Haziran 2015 (1.Küme) 26-27-28 Haziran 2015 (2 ve 3.küme) MÜSABAKA HAVUZU : Eryaman TOHM Yüzme Havuzu MÜSABAKA SAATİ : Sabah 10.00, Akşam:15.00 Kulübümüz sporcuları 1.KÜME'de yarışacaktır.2014-2015 sezonu Küme Yarışlarında kulübümüz 1.Küme'de bulunmasından dolayı ,1.Küme Takımlrı ile yarışacaktır.Tüm sporcularımıza başarılar dileriz.

2015 Ankara Yüzme 1.,2. ve 3.Küme Yarışları müsabaka programına ulaşmak için tıklayınız...

2015 Ankara Yüzme 1.Küme Yarışları START LİSTESİNE ulaşmak için tıklayınız... GÜNCELLENMİŞTİR  (23-24-25 Haziran)

2015 Ankara Yüzme 1.Küme Yarışları SONUÇLARINA ulaşmak için tıklayınız... (23-24-25 Haziran)

2015 Ankara Yüzme 2. ve 3.Küme Yarışları START LİSTESİNE ulaşmak için tıklayınız. (26-27-28 Haziran)

2015 Ankara Yüzme 2. ve 3.Küme Yarışları SONUÇLARINA ulaşmak için tıklayınız. (26-27-28 Haziran)

 Sporcularımız Ankara 1.Küme yüzme müsabakasında başarıyla kulübümüzü temsil etmişlerdir kendilerine ve antrenörlerine teşekkür ederiz.


 

ANKARA YÜZME I. II. VE III. KÜME YARIŞLARI
MÜSABAKA TARİHİ                       : 23-24-25 Haziran 2015 (1.Küme) 26-27-28 Haziran 2015 (2 ve 3.küme)
MÜSABAKA HAVUZU                    : Eryaman TOHM Yüzme Havuzu
KARAR NO                                      :143
KARAR TARİHİ                               : 09.06.2015
MÜSABAKA SAATİ                        : Sabah 10.00, Akşam:15.00
 
Müsabaka yaş grupları: (10-11-12)(2005-2004-2003), (13-14)(2002-2001),
   
 (15-16)(2000-1999), 17+(1998) bayan ve erkek.
 
Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından 23-24-25 Haziran 2015 tarihlerinde Eryaman TOHM Yüzme Havuzunda Ankara Yüzme 1.Küme yarışları düzenlenmiştir. Kulübümüz 2 senedir elde ettiği Ankara Yüzme Lig Birinciliği sonucunda 1.Kümede 3 senedir başarılı bir şekilde yarışmaktadır. Tüm sporcularımızın (yaş kategorilerimizin) katıldığı bu müsabaka kulübümüz Sporcuları çeşitli başarı ve dereceler elde etmişlerdir.
Ankara 1.Küme Müsabakalarında; Ankara’nın en iyi 10 kulübünden 334 sporcu müsabakalara katılmıştır.   
 
BAŞARILARIMIZ
 
100 metre Kelebek Ankara İKİNCİSİ
2. Oğuzhan Doğan 91 Gençlerbirliği S.K. 1:11.66
200 metre Sırt Ankara İKİNCİSİ
2. Ege Yağiz 03 Gençlerbirliği S.K. 3:35.15
200 metre Kurbağa Ankara İKİNCİSİ
2. Lobelya Naz Kuzucu 03 Gençlerbirliği S.K. 3:31.34
100 metre Serbest Ankara İKİNCİSİ
2. Merve Eskici 93 Gençlerbirliği S.K. 1:16.06
50 metre Kelebek Ankara ÜÇÜNCÜSÜ
3. Mehmet Alp Kayaaslan 03 Gençlerbirliği S.K. 36.56
100 metre Kurbağa Ankara ÜÇÜNCÜSÜ
3. Lobelya Naz Kuzucu 03 Gençlerbirliği S.K. 1:34.75
50 metre Serbest Ankara ÜÇÜNCÜSÜ
3. Merve Eskici 93 Gençlerbirliği S.K. 32.47
50 metre Sırt Ankara ÜÇÜNCÜSÜ
3. Merve Eskici 93 Gençlerbirliği S.K. 40.45





14/06/2015 tarihinde eklendi. 2932 Okunma
Apycom jQuery Menus