Batıkent Turgut Özakman Yüzme Havuzu'muz Bakıma Alındı...

Batıkent Turgut Özakaman Yüzme Havuzu bakıma alındı.Senede en az bir kez havuz suyu tamamen boşaltılarak dezenfeksiyonlu su ile genel bir temizlik yapılmalıdır. TADİLAT SÜRESİNCE BÜLENT ECEVİT YÜZME HAVUZUNDA ANTRENMANLARIMIZ DEVAM EDECEKTİR.

HAVUZ HİJYENİ,SAĞLIK ,HAVUZ SUYUNUN DEĞİŞTİRİLMESİ ve TADİLAT
Değerli Velilerimiz,
Kulüp olarak temel amacımız lisanslı sporcular yetiştirmektir. Tüm sporcularımız yüzme federasyonu faaliyet takviminde belirtilen müsabakalara girmektedirler.  Türkiye Şampiyonası , Anadolu Kupası gibi ulusal müsabakalara da katılmaktadırlar. Takımımızda bulunan Milli sporcularımız Uluslar arası Müsabakalara katılmaktadır. Senede iki kez Yaz-Kış olmak üzere Sporcu Kampları düzenlenmektedir.
Siz Değerli Velilerimizin çocukları da ileride takımlarımızda yer alacak ve yetişip müsabakalara hazır oldukları zaman her biri kulübümüzün lisanslı sporcuları olacaklardır.
Batıkent Turgut Özakman Yüzme Havuzunda Çarşamba-Cuma günü saat  19.00-20.30 ve 20.30-22.00 saatleri arasında devam eden yüzme antrenmanlarımız sporcularımızın daha iyi koşullarda ve sağlıklı ortamlarda devam edebilmeleri nedeniyle 14.09.2015 günü tadilata girmektedir.
HAVUZ TEMİZLİĞİ VE SAĞLIK
Yüzme sporu en güzel sporlardan biridir, bununla beraber yüzdüğümüz havuzların hijyeni ise sağlığımız açısından son derece önemlidir.
Kulüp olarak sporcularımızın kaliteli ve hijyenik tesislerde antrenman yapmalarına önem vermekteyiz. Havuzdaki tadilat ile birlikte tesisimiz daha iyi bir şekilde yeniden hizmet verecektir.                
Havuz dibinin temizliği her gün, duvarlarının temizliği  ise haftalık olarak yapılmalıdır. Senede en az bir kez havuz suyu  tamamen  boşaltılarak dezenfeksiyonlu su ile genel bir temizlik yapılmalıdır. Ankara’da ne yazık ki çoğu havuzun senelerce havuz suyunu tamamen boşaltmadığı gerçeği söz konusudur. Kulüp olarak asla bu tesislerde çalışmadık,çalışmayacağız.
Batıkent Turgut Özakman Yüzme Havuzumuzda Senede bir kez yapılması gereken havuz suyu tamamen boşaltımı tadilat süresince yapılacaktır.Tesisde tadilat süresince havuz suyu tamamen boşaltımı, fayans temizliği, kırık fayansların düzeltmesi vb. Tadilatlar yapılacak olup bu tadilatlar ile birlikte havuzumuz daha temiz, daha sağlıklı şekilde hizmet verecektir. Bu tadilatlar ortalama 15-25 gün sürecek olup, tadilat süresince bayrama denk gelen hafta olması sebebiyle fazla bir zaman kaybımız olmayacaktır. Tadilatın bitmesi ile birlikte antrenmanlarımız aynı şekilde 2015-2016 sezonu boyunca Batıkent Turgut Özakman Yüzme Havuzunda aynı şekilde devam edecektir. Velilerimiz isterlerse tadilattan sonra sporcularımızın kaldıkları şekilde ,kalan haklarıyla birlikte Batıkent Turgut Özakman Yüzme Havuzunda devam edebilecektir. Tadilat bitmesi İnternet sitemizde yayınlanacaktır. Tadilat süresince siz velilerimizi diğer tesisimize ara vermeden devam edebilmeniz için bekliyoruz. Detaylar;
TADİLAT SÜRESİNCE BÜLENT ECEVİT YÜZME HAVUZUNDA ANTRENMANLARIMIZ DEVAM EDECEKTİR.
Yüzme Sporunun Performans sporu olması sebebiyle fazla ara vermemek gerekmektedir. Ayrıca Müsabaka takviminin yaklaşması sebebiyle kurslarımızda eğitim gören sporcularımızın lisanslarının çıkartılarak müsabakalara katılım sağlanması düşünülmektedir. Bu sebeple mevcut antrenmanlarımız 17.09.2015 gününden itabaren hafta içi veya hafta sonu şeklinde olmak üzere Yenimahalle Belediyesine Bağlı Bülent Ecevit Yüzme Havuzunda kesinti olmadan devam edecektir. Bülent Ecevit Yüzme Havuzu  19 Mayıs 2015’te Yenimahalle Belediyesi tarafından hizmete açılmıştır. Batıkent Turgut Özakman Yüzme Havuzu ve Sosyal Tesisi’nin tıpatıp aynısı olan proje Ankara İl Sağlık Müdürlüğü yanında Aselsan ve Podium AVM’ye yürüme mesafesindedir. Tesislerde 6 kulvarlı yarı olimpik yüzme havuzu ve küçük havuz bulunmaktadır. Bülent Ecevit Yüzme Havuzu şuan Ankara’nın En yeni tesisi olarak hizmet vermektedir.
Yenimahalle Belediyesi Bülent Ecevit Yüzme Havuzu adres:
Adres: Mehmet Akif Ersoy Mah., Bağdat Caddesi, Yenimahalle Ankara
BÜLENT ECEVİT YÜZME HAVUZUNDAKİ ANTRENMAN GÜN VE SAATLERİ NE ZAMAN OLACAK?
Antrenmanlarımız aynı şekilde Hafta içi akşam saatlerinde yapılması planlanmaktadır. Ayrıca Hafta sonu kurslarımızda 2015 Ekim ayı itibariyle yapılması planlanmaktadır. Antrenman gün ve saatleri 15/09/2015 Salı günü internet sitemizde ve sosyal ağlarımızda yayınlanacaktır. Ayrıca telefon ile bilgi alabileceksiniz.
ANTRENMANLARIMIZ AYRICA 100.YIL ANITTEPE YÜZME HAVUZUNDA DEVAM ETMEKTEDİR...
Anıttepe Yüzme Havuzunda antrenmanlarımız devam etmektedir. Havuz 8 kulvar olup tam olimpik 50 metre uzunluğundadır.2015 Ekim Ayı itibariyle Hafta sonu antrenmanlarımız da açılacaktır. İnternet sitemizde ilan edilecektir.
100. yıl Anıttepe yüzme havuzu adres ve iletişim bilgileri: 
Adres: Anıttepe Mahallesi 84. cadde- Spor Park sokak kesişimi, Yücetepe, Çankaya, Ankara,
Devam eden 100.Yıl Anıttepe Yüzme Havuzu Antrenman Günlerimiz
Pazartesi         18.00-19.00                                        Çarşamba        10.30-11.30
Salı                  18.00-19.00                                        Perşembe        18.00-19.00
HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ OLİMPİK YÜZME HAVUZUNDA (BEYTEPE KAMPÜSÜNDE) 2015 EKİM AYI İTİBARİYLE ANTRENMANLARIMIZ TEKRAR BAŞLAYACAKTIR.
Hacettepe Üniversitesi Olimpik Yüzme Havuzu bir adet tam olimpik (25 m x 50 m) bir adet de (25 m x 7,5 m) ısınma havuzuna sahiptir.
Adres : Eskişehir yolu üzeri Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü Çankaya/Ankara
İNTERNET SİTEMİZ VE SOSYAL AĞ BAĞLANTILARIMIZ
Kulübümüz hakkında genel bilgiler, antrenman saatleri, kurslarımızın açılma ve bitiş tarihleri, fotoğraflar, yarış takvimi, yarış bilgileri, yarış sonuçları, branşlarımız hakkında anında bilgi almak için ayrıca kafanıza takılan tüm sorulara cevap bulabilmeniz için resmi internet sitemizi ve resmi sosyal ağ bağlantılarımızı lütfen takip ediniz. resmi sosyal ağ bağlantılarımız ve resmi internet sitemiz ile anında en son haberler ve bilgiler anlık olarak paylaşılmaktadır...siz değerli velilerimiz ve sporcularımız böylece kısa sürede kulübümüz hakkında ve kafanıza takılan tüm soruların cevaplarına ulaşabileceksiniz....evinizden veya oturduğunuz yerden antrenmanları, yaz-kış kamplarımızı, sporcularımızın antrenmanda neler yaptıklarını yayın yapıldığı zamanlarda canlı ve yayın olmadığı zamanları da fotoğraflar ve videolar eşliğinde görebileceksiniz.
RESMİ İNTERNET SİTEMİZ    :
FACEBOOK BAĞLANTIMIZ:
INSTAGRAM BAĞLANTIMIZ:
TWITTER BAĞLANTIMIZ        :
TELEFON NUMARALARIMIZ:
SEVGİ MERAL- İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİM : 0507 717 79 15
GENEL MERKEZİMİZ                                          : 0507 717 79 15
ONUR HOCA-KULÜP BAŞANTRENÖRÜ         :0507 438 99 13

11/09/2015 tarihinde eklendi. 2860 Okunma
Apycom jQuery Menus