2016 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerini Anma ve Baraj Geçme Yarışları

Müsabaka tarihi : 05-06 KASIM 2016 Müsabaka havuzu : KEÇİÖREN BELEDİYESİ/ETLİK KAPALI YÜZME HAVUZU Katılım Yaşı : 13+ yaş BAYAN ve ERKEK (2004+ doğumlular) Son Liste Bildirimi : 31 EKİM 2016 PAZARTESİ saat 20:00

2016 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerini Anma ve Baraj Geçme Yarışları programına ulaşmak için tıklayınız... (05-06 KASIM 2016 ETLİK KAPALI YÜZME HAVUZU)

2016 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerini Anma ve Baraj Geçme Yarışları START LİSTESİNE ulaşmak için tıklayınız... (05-06 KASIM 2016 ETLİK KAPALI YÜZME HAVUZU)

2016 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerini Anma ve Baraj Geçme Yarışları YARIŞ AKIŞINA ulaşmak için tıklayınız... (05-06 KASIM 2016 ETLİK KAPALI YÜZME HAVUZU)

2016 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerini Anma ve Baraj Geçme Yarışları SONUÇLARINA ulaşmak için tıklayınız... (05-06 KASIM 2016 ETLİK KAPALI YÜZME HAVUZU)

 


 

(Amatör Branşlar / YÜZME Şubesi)
 
15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİNİ ANMA VE BARAJ GEÇME YARIŞLARI (50M)
 
Müsabaka tarihi                   : 05-06 KASIM 2016
Müsabaka havuzu                : KEÇİÖREN BLD. OLİMPİK KAPALI YÜZME HAVUZU
Karar no                               : 14
Karar Tarihi                         : 09.10.2016
Katılım Yaşı                          : 13+ yaş BAYAN ve ERKEK (2004+ doğumlular)
 
Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından; 05-06 Kasım 2016 tarihleri arasında Keçiören Belediyesi Etlik Olimpik Yüzme Havuzunda, 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerini Anma ve Baraj Geçme Yarışlarıdüzenlenmiştir.
Müsabakalara 29 kulüpten 407 sporcu katılmıştır. Söz konusu müsabakaya kulübümüz adına 14 sporcu ve 1 antrenör olarak iştirak ettik.
Müsabaka sonucuna göre Baraj Geçen sporcumuz Mehmet Alp KAYAASLAN; Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazanmıştır.
Müsabakalara kulübümüz adına katılarak başarıyla kulübümüzü temsil eden ve dereceye giren tüm sporcularımızı tebrik ederiz...
BAŞARILARIMIZ
Erkekler, 50m Kurbağa/Breast ANKARA BİRİNCİLİĞİ
1. Mehmet Alp KAYAASLAN 03 Gençlerbirliği Spor Kulübü 36.45
 
Erkekler, 100m Kurbağa/Breast ANKARA BİRİNCİLİĞİ
1. Mehmet Alp KAYAASLAN 03 Gençlerbirliği Spor Kulübü 1:20.66
 
Erkekler, 50m Serbest/Freestyle ANKARA ÜÇÜNCÜLÜĞÜ
3. Mehmet Alp KAYAASLAN 03 Gençlerbirliği Spor Kulübü 29.59
 
Bayanlar, 200m Kurbağa/Breast ANKARA ÜÇÜNCÜLÜĞÜ
3. Lobelya Naz KUZUCU 03 Gençlerbirliği Spor Kulübü 3:11.58
 
Erkekler, 200m Sırt/Backstroke ANKARA 4.LÜĞÜ
4. Hikmet Mete HAMÇELIK 00 Gençlerbirliği Spor Kulübü 2:55.21





14/10/2016 tarihinde eklendi. 2160 Okunma
Apycom jQuery Menus