2016 Yıldızlar Türkiye Şampıyonası ve Anadolu Yıldızlar Ligi Ankara Seçmesi

Müsabaka tarihi : 06-07-08 Ocak 2017 Müsabaka havuzu : Eryaman TOHM Yüzme Havuzu Katılım Yaşı : Bayan 2004(13), 2003-2002(14-15) yaş , Erkek 2004 (13), 2003(14), 2002-2001(15-16) yaş

2016-2017 Sezonu Anadolu Yıldızlar Ligi (Analig) Uygulama talimatı için tıklayınız...

2016-2017 Sezonu Anadolu Yıldızlar Ligi (Analig) YÜZME talimatı için tıklayınız...

2016 Yıldızlar Türkiye Şampiyonası ve Anadolu Yıldızlar Ligi Ankara Seçmesi yarış programına ulaşmak için tıklayınız... (ESKİ YARIŞ PROGRAMI) (06-07-08 Ocak 2017 Eryaman TOHM Yüzme Havuzu)

2017 Yıldızlar Türkiye Şampiyonası ve Anadolu Yıldızlar Ligi Ankara Seçmesi yarış programına ulaşmak için tıklayınız... (ESKİ YARIŞ PROGRAMI)  01.01.2017 (06-07-08 Ocak 2017 Eryaman TOHM Yüzme Havuzu)

2017 Yıldızlar Türkiye Şampiyonası ve Anadolu Yıldızlar Ligi Ankara Seçmesi yarış programına ulaşmak için tıklayınız... GÜNCELLENDİ 04.01.2017 (06-07-08 Ocak 2017 Eryaman TOHM Yüzme Havuzu)

2017 Yıldızlar Türkiye Şampiyonası ve Anadolu Yıldızlar Ligi Ankara Seçmesi START LİSTESİNE ulaşmak için tıklayınız...  (06-07-08 Ocak 2017 Eryaman TOHM Yüzme Havuzu)

2017 Yıldızlar Türkiye Şampiyonası ve Anadolu Yıldızlar Ligi Ankara Seçmesi SONUÇLARINA ulaşmak için tıklayınız...  (06-07-08 Ocak 2017 Eryaman TOHM Yüzme Havuzu)


(Amatör Branşlar / YÜZME Şubesi)
 
Yıldızlar Türkiye Şampiyonası ve Anadolu Yıldızlar Ligi Ankara Seçmesi
 
Müsabaka tarihi                 : 06-07-08 Ocak 2017
Müsabaka havuzu             : Eryaman TOHM Yüzme Havuzu
Karar no                               : 21
Karar Tarihi                         : 25.12.2016
Katılım Yaşı                         : 13+ yaş BAYAN ve ERKEK (2004+ doğumlular)
 
Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından; 06-07-08 Ocak 2017 tarihleri arasında Eryaman TOHM Yüzme Havuzunda, Yıldızlar Türkiye Şampiyonası ve Anadolu Yıldızlar Ligi Ankara Seçmesidüzenlenmiştir
Söz konusu müsabakaya kulübümüz adına 22 sporcu ve 1 antrenör olarak iştirak ettik.
Müsabaka sonucuna göre Baraj Geçen sporcumuz Mehmet Alp KAYAASLAN; Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazanmıştır.
BAŞARILARIMIZ
 
Kızlar, 200m Kurbağa/Breast ANKARA BİRİNCİLİĞİ
1. Lobelya Naz KUZUCU 03 Gençlerbirliği Spor Kulübü 3:17.51
Erkekler, 100m Kurbağa/Breast ANKARA BİRİNCİLİĞİ
1. Mehmet Alp KAYAASLAN 03 Gençlerbirliği Spor Kulübü 1:20.01
Kızlar, 50m Kelebek/Fly ANKARA BİRİNCİLİĞİ
1. Lobelya Naz KUZUCU 03 Gençlerbirliği Spor Kulübü 40.41
Kızlar, 50m Kurbağa/Breast, ANKARA İKİNCİLİĞİ
2. Lobelya Naz KUZUCU 03 Gençlerbirliği Spor Kulübü 41.56
Kızlar, 100m Kurbağa/Breast, ANKARA İKİNCİLİĞİ
2. Lobelya Naz KUZUCU 03 Gençlerbirliği Spor Kulübü 1:31.92
Erkekler, 200m Kurbağa/Breast ANKARA İKİNCİLİĞİ
2. Mehmet Alp KAYAASLAN 03 Gençlerbirliği Spor Kulübü 2:53.34
Kızlar, 200m Sırt/Backstroke ANKARA İKİNCİLİĞİ
2. Kar IŞITAN 04 Gençlerbirliği Spor Kulübü 2:57.49
Kızlar, 200m Sırt/Backstroke ANKARA İKİNCİLİĞİ
2. Kar IŞITAN 04 Gençlerbirliği Spor Kulübü 2:57.49
Erkekler 15 yaş, 100m Serbest/Freestyle ANKARA ÜÇÜNCÜLÜĞÜ
3. Mert Yasin ÖRSEL 02 Gençlerbirliği Spor Kulübü 1:02.72
Erkekler 16 yaş, 100m Serbest/Freestyle ANKARA ÜÇÜNCÜLÜĞÜ
3. Ali Eren AŞIK 01 Gençlerbirliği Spor Kulübü 1:09.86
Erkekler, 400m Serbest/Freestyle ANKARA ÜÇÜNCÜLÜĞÜ
3. Mert Yasin ÖRSEL 02 Gençlerbirliği Spor Kulübü 5:03.35
Erkekler, 100m Sırt/Backstroke, ANKARA ÜÇÜNCÜLÜĞÜ
3. Atakan Can GÜNEŞ 02 Gençlerbirliği Spor Kulübü 1:25.63





13/12/2016 tarihinde eklendi. 1635 Okunma
Apycom jQuery Menus